dla kogo

O shake'u

ViShape - to zdrowy i pyszny shake, który gwarantuje w krótkim czasie poprawę Twojego metabolizmu, a co za tym idzie przyczynia się do unormowania Twojej masy ciała.

Pełni on funkcję pełnowartościowego posiłku śniadaniowego zapewniając długotrwałe uczucie sytości. Wzbogacony o niezbędne, naturalne składniki wspomagające odchudzanie aktywuje proces spalania tkanki tłuszczowej. Stworzony z wyjątkową dbałością o szczegóły przez ViSalus Scientific Advisory Board, który posiada własną wyspecjalizowaną kadrę m.in doktorów medycznych, mikrobiologii  i toksykologii. Jednym z nich jest Dr. Steven Witherly, autor "Why Humans Like Junk Food"(dlaczego ludzie jedzą śmieciowe żarcie) który jest wiodącym ekspertem na polu nauki żywienia oraz doprowadził do rozwoju wielu topowych firm z branży żywieniowej,  włącznie z brandami które widzisz na całym świecie.

 

Nasz wyjątkowo zdrowy ViShape posiada unikalny i opatentowany skład:

posiada 25 witamin i minerałów chelatowatych, czyli takich, które dostarczają niezbędnych pierwiastków bez niebezpieczeństwa przedawkowania a co za tym idzie - zatrucia

w składzie ma również opatentowane białko Tri-sorb, czyli 2 białka wyizolowane z serwatki, a trzecie z soi.

Skupiono się także na likwidacji z soi genu (izoflawonu), który zwiększa poziom estrogenu u mężczyzn (ginekomastia), dzięki czemu działanie szejka może być dwubiegunowe: Spożywanie go powoduje chudnięcie lub modyfikując liczbę przyjmowanych szejków i wprowadzając odpowiedni program ćwiczeń - przybranie masy mięśniowej

zawiera również aminogen odpowiedzialny za 100% przyswajanie wszystkich substancji odżywczych a także probiotyk wspomagający działanie flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym

-

 

Skład produktu jest całkowicie bezpieczny dla:

cukrzyków - ponieważ w jednej porcji napoju znajdziemy mniej niż 1 gr. cukru

nadciśnieniowców

kobiet w ciąży - pod warunkiem że nie będą traktowały produktu jako kuracji odchudzającej, a jedynie dostarczającej wartości odżywczych, minerałów i witamin

dzieci powyżej 4 roku życia

 

ViShape nie zawiera GMO (ponieważ firma posiada własne plantacje soi), laktozy ani glutenu, ma niską zawartość sodu i cukru, zabija zły cholesterol i posiada certyfikaty koszerności i zdrowej żywności.

Dlaczego Vi-shape

W 2004 roku firma ViSalus powstała opierając się tylko na produkcji suplementów diety. Do tej pory ok 60% amerykańskich atletów oraz sportowców używa produkty Vi. Niestety 2011 roku USA wstrząsnął kryzys. Ludzie nie mieli pieniędzy aby dodatkowo wydawać pieniądze na odżywki, które miały by za zadanie uzupełnić nasz jadłospis o niezbędne elementy, które każdy z nas potrzebuje. Dlatego Visalus stworzył szejka, który ma za zadanie zastąpić pełnowartościowy posiłek a nie być tylko dodatkiem do naszej diety.

 

 

Cukier to największy wróg człowieka!

W 1990 roku ludzie jedli trzy kilogramy cukru rocznie. Dzisiaj jemy ponad 70 kg cukru rocznie, a jego nadmierne spożycie ma związek z podwyższonym  ciśnieniem oraz zwiększa ryzyko otyłości.

 

Amerykańscy dorośli jedzą średnio aż 22 łyżeczki cukru dziennie, około 355 kalorii, donosi rzeczniczka American Heart Association i profesor.  Każda łyżeczka zawiera od 15 do 16 kalorii. Lekarze i dietetycy apelują, aby w codziennej diecie zmniejszyć poziom cukru.

 

Nie chodzi tu tylko cukier w postaci kryształków, który w ogromnych ilościach dodawany jest do kolorowych napojów. Również sacharoza, fruktoza i inne rodzaje cukru sieją spustoszenie w naszym organizmie. Służą jako konserwant, polepszacz smaku, a także mają potencjał uzależniający. Znajdziesz je m.in. w płatkach śniadaniowych, jogurtach owocowych, gotowych sosach, a nawet w wędlinach i produktach "Light".

 

W takiej sytuacji bardzo ciężko wyeliminować całkowicie te niepożądane substancje z diety, a prawdziwym wyzwaniem jest zjeść na śniadanie szybki i zdrowy posiłek o niskiej zawartości cukru.

 

Wielu z nas twierdzi, że poranna porcja musli stanowi lepszą i zdrowszą alternatywę dla jadanych zazwyczaj kanapek, to w praktyce może być zupełnie inaczej. Zdecydowana większość produktów śniadaniowych bazuje na niechlubnych raczej komponentach wśród, których kluczową rolę pełni sacharoza w czystej postaci, lub jej klon w formie syropu glukozowo-fruktozowego.

 

 

ViShape mimo słodkiego smaku zawiera mniej niż jeden gram cukru na porcje.

Dzisiaj w Ameryce, średnio ludzie konsumują ponad 75 kg cukru rocznie (źródło ADA), co daje prawie szklankę dziennie. Cukier w umiarkowanych ilościach może być w porządku, ale podwyższony poziom może prowadzić do otyłości, niszczyć nasze uzębienie,  doprowadzić do podwyższenia naszego ciśnienia krwi i wywoływać inne problemy zdrowotne. To powód dlaczego w Vi-Shape ma mniej niż 1 g cukru na porcje i użyla do słodzenia Stevii.

Roślina ta pochodzi z Paragwaju i uprawiana jest od setek lat. Ze względu na znaczną słodycz rdzenne plemiona Indian Guarani nazywają ją Caa-chee, czyli miodowy liść. Ekstrakt z niej to w pełni naturalny słodzik .Słodki smak stewia zawdzięcza glikozydom, które mogą stanowić ponad 10% masy suchego liścia. Substancje te nie są trawione przez ludzi, dlatego też mają zero kalorii.

Jest bezpieczna dla osób z cukrzyca. Nie zwiększa rozwoju próchnicy zębów (w przeciwieństwie do sacharozy substancje słodzące stewii nie obniżają pH płytki nazębnej)

Notabene armia amerykańska do tej pory wydała  ok. miliarda dolarów na badania odnośnie Vishape'a. W chwili obecnej stanowi główny składnik pożywieniowy wśród wojsk amerykańskich na całym świecie.

Zawartość cukru w popularnych produktach

Dla kogo Vi-shape

Osiąganie pożądanych celów wagowych zazwyczaj kojarzy się z czymś trudnym do osiągnięcia.

W przypadku produktów Vi-shape nie stosujesz uciążliwych diet, nie masz żadnych wyrzeczeń, a jeden posiłek to zaledwie 8 zł !

Dla chcących zgubić wagę

Body by Vi™ Shape Kit - 60 posiłków za € 99,99 (ok. 419 zł)

 

Uruchom swoje CELE UTRATY WAGI dodatkowymi proteinami, aby ZWIEKSZYC MASE MIESNIOWA. Białko przyczynia się do przyrostu masy mięśniowej i zdrowej wagi.*

 

Delektuj się dwoma koktajlami Vi-Shape® dziennie, by wspierać swoje cele utraty wagi i aktywnego stylu życia. Shape Kit zawiera 60 porcji koktajlu Vi-Shape® Nutritional Shake Mix, zastępującego posiłek dla kontroli wagi (2 razy dziennie) oraz 10 porcji Vi-Shape® Mix-Ins o smakach Czekoladowym i Truskawkowym.

*Vi-Shape® to środek spożywczy zastępujący posiłek, do kontroli masy ciała. Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie o ograniczonej zawartości energii koktajlem Vi-Shape® przyczynia się do utraty wagi.

Ważna jest zróżnicowana, zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Dla chcących przybrać masę mięśniową

Body by Vi™ Fuel Kit – 60 posiłków + 24 ciastka za € 159,99 (ok. 670 zł)

Napędź swoja transformacje ciała dzięki Fuel Kit.*

Zestaw zawiera 60 porcji pysznego substytutu posiłku Vi-Shape® Nutritional Shake Mix dla kontroli wagi, 10 porcji Vi-Shape® Mix-Ins, które urozmaicą twój koktajl smakiem Czekolady i Truskawki oraz dwa opakowania (24 szt.) ciasteczek Nutra-Cookie® z Chocolate Chip. Dzięki Fuel Kit dostajesz codziennie dwa koktajle zawierające witaminy, minerały, proteiny i błonnik oraz zestaw wygodnych i odżywczych przekąsek.**

 

*Vi-Shape® to środek spożywczy zastępujący posiłek, do kontroli masy ciała. Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie o ograniczonej zawartości energii koktajlem Vi-Shape® przyczynia się do utraty wagi. Ważna jest zróżnicowana, zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia i ćwiczenia.

**Witamina D wspomaga normalne funkcjonowanie tkanki mięśniowej. Wapń jest budulcem zdrowych kości. Proteiny przyczyniają się do przyrostu masy mięśniowej.

Dla chcących jeść zdrowo

Body by Vi™ Balance Kit – 30 posiłków za € 49,99 (ok. 210 zł)

Twój klucz do ZBILANSOWANEGO ODZYWIANIA.*

 

Wzbogać swój styl życia o 1 koktajl Vi-Shape® dziennie.

Zestaw zawiera 30 porcji koktajlu Vi-Shape® Nutritional Shake Mix dla dobrego, codziennego odżywiania oraz, dla urozmaicenia 5 porcji Vi-Shape® Mix-Ins o smakach Czekolady i Truskawki.

 

*Zastąpienie jednego posiłku dziennie w diecie o ograniczonej zawartości energii substytutem posiłku przyczynia się do utrzymania rezultatu po utracie wagi i poprawy ogólnego stanu zdrowia oraz kondycji.

90 dni gwarancji

Najlepszym dowodem skuteczności działania Vi-shape jest 90-dniowa gwarancja jaką firma ViSalus udziela na swój produkt.

Oznacza to całkowitą refundację poniesionych kosztów, jeśli po 90 dniowej kuracji klient nie będzie zadowolony z efektów, jakie miało przynieść spożywanie napoju, czyli przybranie minimum 5 kg czystej masy mięśniowej, podczas regularnych ćwiczeń lub minimum 5 kg zrzuconej wagi.

 

Aby skorzystać z gwarancji wystarczy, że podejmiesz wyzwanie CHALLENE.

NIC NIE TRACISZ

POZA WAGĄ !!!

CZY SPROSTASZ WYZWANIU CHALLENGE?

Vi rzuca CI wyzwanie, aby to Twoje zdrowie było dla Ciebie najważniejsze przez kolejne 90 dni! Po prostu wyznacz sobie cel, wybierz zestaw Kit i podziel się wynikami stań do walki o nagrody!  Osoby, których przemiana będzie najbardziej spektakularna, otrzymają nie tylko korzyści w formie darmowych produktów, nagród i wakacji, warte w sumie ponad 75 MILIONÓW euro, ale mogą także otrzymać wynagrodzenie za polecanie Challenge innym!

PIJ ZA DARMO !

Najciekawszym rozwiązaniem firmy jest hasło 3 FOR FREE. To prosta, klarowna zasada dająca możliwość otrzymania produktu za darmo, jeżeli produkt zostanie polecony i zakupiony przez kolejne trzy osoby na podstawie Challengu, który jest przez firmę promowany na całym świecie. Biorąc udział w  Challenge nie tylko pomagasz sobie, ale też innym. Jeżeli w przeciągu 90 dni uda CI się zrobic swój challenge (utrata minimum 5 kg wagi lub przybrania minimum 5 kg masy mięśniowej) to firma ufunduje posiłki w formie shake'ów na 90 dni dla wybranego przez nas, potrzebującego dziecka w całym kraju.

 

Aby skorzystać z DARMOWEGO PRODUKTU, wystarczy że podejmiesz wyzwanie CHALLENE.

CZY SPROSTASZ WYZWANIU CHALLENGE?

Vi rzuca CI wyzwanie, aby to Twoje zdrowie było dla Ciebie najważniejsze przez kolejne 90 dni! Po prostu wyznacz sobie cel, wybierz zestaw Kit i podziel się wynikami stań do walki o nagrody!  Osoby, których przemiana będzie najbardziej spektakularna, otrzymają nie tylko korzyści w formie darmowych produktów, nagród i wakacji, warte w sumie ponad 75 MILIONÓW euro, ale mogą także otrzymać wynagrodzenie za polecanie Challenge innym!

Pamiętaj, że swój produkt możesz mieć ZA DARMO, polecając go

zaledwie 3 znajomym i że dostajesz od nas 90-dniową gwarancję.

 

Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie CHALLENE, czyli określisz swój cel wagowy i razem z nami zaczniesz go realizować, dzięki zdrowej żywności Vi-shape.

Po prostu wyznacz sobie cel, wybierz zestaw Kit i podziel się wynikami, gdy staniesz do walki o nagrody!  Osoby, których przemiana będzie najbardziej spektakularna, otrzymają nie tylko korzyści w formie darmowych produktów, nagród i wakacji, warte w sumie ponad 75 MILIONÓW euro, ale mogą także otrzymać wynagrodzenie za polecanie Challenge innym!

 

 

copyright © 2015  multispec.pl   |   Kontakt   |   Regulamin